WYNIKI Z WYSTAW DOGÓW NIEMIECKICH






SEZON WYSTAWOWY 2021



14.11.2021 - Poznań - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - Zw. Polski '21 - sędzia: Beata Badura (PL)

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa championów: doskonały II/2
wł. Klaudia Bujalska





13.11.2021 - Poznań - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - Nominacja Crufts 2022 - sędzia: Piotr Król (PL)

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa championów: doskonały I/1 - CWC, res. CACIB
wł. Klaudia Bujalska




24.10.2021 - Pruszków/o.Piaseczno - Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CWC) - sędzia: Krystyna Opara (PL)

EBENEZER ELIYASH Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonały I/1 - CWC
wł. Katarzyna Walusiak-Radzikowska i Piotr Radzikowski




15.10.2021 - Nadarzyn/o.Warszawa - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Peter Friedrich Berchtold (AT)

EBENEZER ELIYASH Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonały I/1 - CWC
wł. Katarzyna Walusiak-Radzikowska i Piotr Radzikowski




02.10.2021 - Wąwolnica/o.Lublin - Krajowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

EMPIRIA EMIREMIYA Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonała I/1 - CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy (BOB)
wł. Atheneum Atler Idem FCI




26.09.2021 - Wrocław - Międzynarodowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC/CACIB) - sędzia: Iwona Magdziarska (PL)

EMPIRIA EMIREMIYA Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonała I/2
wł. Atheneum Atler Idem FCI




12.09.2021 - Sulejów - Puchar Świata Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Giuseppe Rizzo (IT)

EMPIRIA EMIREMIYA Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonała I/2 - CWC
wł. Atheneum Atler Idem FCI

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonały II/3
wł. Klaudia Bujalska

ESTERA ETHNA Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonała III/6
wł. Piotr Gliniak

EBENEZER ELIYASH Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta - bardzo dobry III/3
wł. Kasia Aisak Walter i Piotr Piotrek Loki




11.09.2021 - Sulejów - Specjalistyczna Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Jan Čelakovský (CZ)

EMPIRIA EMIREMIYA Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: bardzo dobra II/3
wł. Atheneum Atler Idem FCI

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonały II/2
wł. Klaudia Bujalska

ESTERA ETHNA Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonała I/6 - CWC
wł. Piotr Gliniak




14.08.2021 - Sopot - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - sędzia: Jolanta Kawecka (PL)

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonały I/1 - CWC - CHAMPION POLSKI
wł. Klaudia Bujalska




05.06.2021 - Manowo/o.Koszalin - Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CWC) - sędzia: Katarzyna Fiszdon (PL)

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonały I/1 - CWC, Najlepszy Dorosły Pies, BOS
wł. Klaudia Bujalska






SEZON WYSTAWOWY 2020



20.09.2020 - Wawrzkowizna - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Sebastian Harnik (PL)

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonały IV/4
wł. Klaudia Bujalska

EBENEZER ELIYASH Atheneum Alter Idem FCI - klasa pośrednia: doskonały II/2
wł. Katarzyna Walusiak-Radzikowska i Piotr Radzikowski

ESTERA ETHNA Atheneum Alter Idem FCI - klasa pośrednia: doskonała III/4
wł. Piotr Gliniak




19.09.2020 - Wawrzkowizna - Specjalistyczna Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Katarzyna Fiszdon (PL)

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa pośrednia: dosk. I/1, CWC - Nominacja do konkurencji: Najlepszy Ruch Wystawy
wł. Klaudia Bujalska

EBENEZER ELIYASH Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: bardzo dobry III/3
wł. Katarzyna Walusiak-Radzikowska i Piotr Radzikowski




29.08.2020 - Kleszczów/o.Łódź - Krajowa Wystawa Psów Rasowych 1, 2 i 10 Grupy FCI (CWC) - sędzia: Janusz Opara (PL)

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa pośrednia: dosk. I/1 - CWC, Najlepszy Dorosły Pies, BOS
wł. Klaudia Bujalska

ESTERA ETHNA Atheneum Alter Idem FCI - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC
wł. Piotr Gliniak




15.08.2020 - Golub-Dobrzyń/o.Toruń - Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CWC) - sędzia: Beata Kucharczyk (PL)

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa pośrednia: dosk. I/3 - CWC, Najlepszy Dorosły Pies, BOS
wł. Klaudia Bujalska




15.02.2020 - Bydgoszcz - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - sędzia: Katarzyna Fiszdon (PL)

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa młodzieży: doskonały I/2 - Zwycięzca Młodzieży - Młodzieżowy Champion Polski
wł. Klaudia Bujalska




18.01.2020 - Lubin - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - sędzia: Janusz Opara (PL)

ESTERA ETHNA Atheneum Alter Idem FCI - - klasa młodzieży: doskonała I/5 - Zwycięzca Młodzieży, BOS
wł. Piotr Gliniak




12.01.2020 - Brodnica - Krajowa Wystawa Psów Rasowych - sędzia: Piotr Król (PL)

EMPIRIA EMIREMIYA Atheneum Alter Idem FCI - klasa młodzieży: dosk. I/2 - Zw. Młodzieży, Naj. Junior - Mł. Champion Polski
wł. Atheneum Alter Idem FCI

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży, BOS
wł. Klaudia Bujalska




05.01.2020 - Sopot - Krajowa Wystawa Psów Rasowych - sędzia: Dusko Jovanovic (RS)

EMPIRIA EMIREMIYA Atheneum Alter Idem FCI - klasa młodzieży: doskonała I/1 - Zw. Młodzieży, Najlepszy Junior w Rasie, BOS
wł. Atheneum Alter Idem FCI

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży
wł. Klaudia Bujalska






SEZON WYSTAWOWY 2019



14.12.2019 - Lublin - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych - sędzia: Marjo Järventölä (FI)

EMPIRIA EMIREMIYA Atheneum Alter Idem FCI - klasa młodzieży: doskonała I/3 - Zw. Młodzieży, Naj. Junior, Zwycięzca Rasy (BOB)
wł. Atheneum Alter Idem FCI

EBENEZER ELIYASH Atheneum Alter Idem FCI - klasa młodzieży: bardzo dobry III/3
wł. Katarzyna Walusiak-Radzikowska i Piotr Radzikowski




22.09.2019 - Wawrzkowizna - Środkowoeuropejska Wystawa Dogów Niemieckich - sędzia: Igor Rac (SI)

EMPIRIA EMIREMIYA Atheneum Alter Idem FCI - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/1, Najlepsze Szczenię, I-BIS SZCZENIĄT
wł. Atheneum Alter Idem FCI

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - wybitnie obiecujący II/3
wł. Klaudia Bujalska




21.09.2019 - Wawrzkowizna - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich - sędzia: Milan Stourac (CZ)

EMPIRIA EMIREMIYA Atheneum Alter Idem - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/1, Naj. Szczenię w Rasie, III-BIS SZCZENIĄT
wł. Atheneum Alter Idem FCI

ESTERA ETHNA Atheneum Alter Idem FCI - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca II/2
wł. Piotr Gliniak

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa szczeniąt: wybitnie obiecujący III/4
wł. Klaudia Bujalska

EBENEZER ELIYASH Atheneum Alter Idem FCI - klasa szczeniąt: wybitnie obiecujący IV/4
wł. Piotr Radzikowski, Katarzyna Walusiak-Radzikowska




10.08.2019 - Sopot - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Vladimir Piskay (SK)

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa młodszych szczeniąt: obiecujący I/1
wł. Klaudia Bujalska




14.07.2019 - Gdynia - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)

ELMIR ELEAZAR Atheneum Alter Idem FCI - klasa młodszych szczeniąt: wo I/1, Naj. Młodsze Szczenię, IV BIS Młodszych Szczeniąt
wł. Klaudia Bujalska




24.02.2019 - Leszno - Wystawa Championów - Champion of Champion’s Show (CWC) - sędzia: Hans van den Berg (NL)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa championów: doskonała I/1, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOS - GRAND CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI






SEZON WYSTAWOWY 2018



18.11.2018 - Poznań - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - sędzia: Waldemar Mrowiec (PL)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa championów: doskonała III/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI




17.11.2018 - Poznań - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - sędzia: Kateryna Pereguda (UA)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa championów: doskonała II/2, res. CACIB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




30.09.2018 - Wrocław - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - sędzia: Pedro Ivo Santos Bispo (PT)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa championów: doskonała I/2, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, CACIB, BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




22.09.2018 - Wawrzkowizna - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC)
sędzia: błękitne - Klaus Rucker (DE), czarne/arlekiny - John McGlynn (GB)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa otwarta: doskonała II/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa championów: doskonała I/1, CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI




09.09.2018 - Kołobrzeg - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - sędzia: Vladimir Piskay (SK)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa championów: doskonała II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI




15.07.2018 - Gorzów Wlkp - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - sędzia: Iwona Magdziarska (PL)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa championów: doskonała I/1, CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI




01.07.2018 - Szczecin - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - sędzia: Michael Leonard (IE)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa championów: doskonała II/3, res. CACIB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




03.03.2018 - Drzonków - Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych (CWC/CACIB) - sędzia: Ivan Vasiljevic (RS)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa pośrednia: doskonała I/3, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, CACIB, BOB - CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI




25.02.2018 - Leszno - Wystawa Championów - Champion of Champion’s Show (CWC) - sędzia: Piotr Król (PL)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa championów: doskonała I/2, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy (BOB)
wł. Atheneum Alter Idem FCI






SEZON WYSTAWOWY 2017



03.09.2017 - Włocławek - Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CWC) - sędzia: Maria Bruska (PL)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa pośrednia: doskonała I/2, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy (BOB)
wł. Atheneum Alter Idem FCI




26.08.2017 - Gostynin - Odział Płock - Krajowa Wystawa Psów Rasowych (CWC) - sędzia: Marek Lewandowski (PL)

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa pośrednia: doskonała I/2, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, Zwycięzca Rasy (BOB)
wł. Atheneum Alter Idem FCI




13.05.2017 - Łódź - Krajowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC)
sędziowie: dogi błękitne - David Gattegno (F), arlekiny - Amelia Murante (I)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa otwarta: doskonała I/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa młodzieży: bardzo dobra /7
wł. Atheneum Alter Idem FCI




30.04.2017 - Inowrocław - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Piotr Król (PL)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa otwarta: doskonała I/2, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, BOS
wł. Atheneum Alter Idem FCI

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa młodzieży: doskonała I/1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, BOS
wł. Atheneum Alter Idem FCI




29.04.2017 - Grudziądz - Wystawa Krajowa 1, 2, 3, 4 i 9 grupy FCI (CWC) - sędzia: Maria Bruska (PL)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa otwarta: doskonała I/1, CWC - CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa młodzieży: doskonała I/1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior - MŁ. CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI




29.04.2017 - Grudziądz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa otwarta: bardzo dobra II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa młodzieży: doskonała I/1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




04.03.2017 - Drzonków - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Pero Bozhinovski (MKD)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa otwarta: doskonała II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI

FALBANKA na Szlaku Kormorana - klasa młodzieży: doskonała I/6, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Atheneum Alter Idem FCI






SEZON WYSTAWOWY 2016



29.05.2016 - Leszno - Krajowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Heiko Wagner (DE)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa pośrednia: doskonała I/1, CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI




28.05.2016 - Leszno - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Roberto Valez Pico (Puerto Rico)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa pośrednia: doskonała I/2, CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI




15.05.2016 - Łódź - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Nemanja Jovanovic (SRB)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa pośrednia: doskonała I/3, CWC, Najlepsza Dorosła Suka, CACIB, BOS
wł. Atheneum Alter Idem FCI




16.04.2016 - Grudziądz - Wystawa Krajowa 2, 3, 4 i 9 grupy FCI oraz Owczarków niemieckich (CWC) - sędzia: Janusz Opara (PL)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa młodzieży: doskonała II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI




16.04.2016 - Grudziądz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Jarosław Grunt (PL)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa młodzieży: doskonała I/3, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, BOB - MŁ. CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI




13.03.2016 - Choceń - Oddział Włocławek - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa młodzieży: doskonała I/1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Atheneum Alter Idem FCI




05.03.2016 - Drzonków - Oddział Zielona Góra - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Jan Gajewski (PL)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa młodzieży: doskonała II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI






SEZON WYSTAWOWY 2015



08.11.2015 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB, Zwycięzca Polski 2015) - sędzia: Rafet Hadzic (BiH)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa młodzieży: doskonała II/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI




07.11.2015 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Piotr Król (PL)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa młodzieży: doskonała I/3, Zwycięzca Młodzieży
wł. Atheneum Alter Idem FCI




11.07.2015 - Warszawa - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich
sędzia: Salvatore Facella (I), wybór Najlepszego Szczenięcia - sędzia: Matthieu Delahaye (F)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/1, Najlepsze Szczenię, BIS Puppy IV
wł. Atheneum Alter Idem FCI




01.05.2015 - Łódź - Wystawa Dogów Niemieckich - Wybieralny Klub Doga Niemieckiego - sędzia: Joao Vasco Pocas (P)

ESTRELLA Czar Olbrzyma - klasa młodszych szczeniąt: wybitnie obiecująca I/1
wł. Atheneum Alter Idem FCI






SEZON WYSTAWOWY 2014



21.09.2014 - Łódź - Wystawa Dogów Niemieckich - Wybieralny Klub Doga Niemieckiego - sędzia: György Hartmann (H)

DRUSILLA DELIYLAH Atheneum Alter Idem FCI - klasa otwarta: doskonała III/4
wł. Leszek Białooki

Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah




13.07.2014 - Warszawa - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Andras Korozs (H)

BALDERYK BALDER Atheneum - klasa otwarta: doskonały III/3
wł. Katarzyna Walusiak




12.07.2014 - Warszawa - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Ivo Ingraffia (IT)

BALDERYK BALDER Atheneum - klasa otwarta: doskonały II/2
wł. Katarzyna Walusiak




18.05.2014 - Radom - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Roman Rafailov (RUS)

BALDERYK BALDER Atheneum - klasa otwarta: doskonały I - CWC
wł. Katarzyna Walusiak

Balderyk Balder Atheneum




06.04.2014 - Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)

BALDERYK BALDER Atheneum - klasa otwarta: doskonały I/2 - CWC
wł. Katarzyna Walusiak

Balderyk Balder Atheneum Balderyk Balder Atheneum






SEZON WYSTAWOWY 2013



22.09.2013 - Łódź - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Simon Boss (Szwajcaria)

BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa honorowa - doskonała I/2, II-BIS KLASY HONOROWEJ
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa championów - doskonała /7
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa honorowa - doskonały I/2
CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa championów - doskonały I/6, CWC, Zwycięzca Klubu 2013
wł. Marcin Cichowski






SEZON WYSTAWOWY 2012



14.10.2012 - Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: ?

DRUSILLA DELIYLAH Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała II/2
wł. Leszek Białooki

Drusilla Deliylah




08.09.2012 - Łódź - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: David Gattegno (F), Joao Vasco Pocas (P)

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa championów - doskonały II/12
wł. Joanna Pawlik

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa championów - doskonała III/7
AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa honorowa - doskonały I/1
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa championów - doskonały /12
BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta - dobry /6
wł. Marcin Cichowski




12.08.2012 - Sopot - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Eugeny Kuplyauskas (RUS)

DRUSILLA DELIYLAH Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała III/6
wł. Leszek Białooki

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa championów: dobry III/3
BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta: doskonały IV/4
wł. Marcin Cichowski

Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah




15.07.2012 - Gdynia - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

DRUSILLA DELIYLAH Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała II/2
wł. Leszek Białooki

Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah




01.07.2012 - Olsztyn - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Lilianna Bachurzewska (PL)

DRUSILLA DELIYLAH Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała III/3
wł. Leszek Białooki

Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah




01.05.2012 - Dobre Miasto - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Małgorzata Hałas (PL)

DRUSILLA DELIYLAH Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonała I/2, CWC
wł. Leszek Białooki



28.01.2012 - Głogów - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Jan Gajewski (PL)

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa championów: doskonały I/1, CWC, Zwycięzca, CACIB, BOB
wł. Joanna Pawlik




15.01.2012 - Gdańsk - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Robert Mroczko (PL)

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa championów: doskonały I/1, CWC, Zwycięzca, BOB
BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta: doskonały II/3
wł. Marcin Cichowski






SEZON WYSTAWOWY 2011



10.12.2011 - Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

DRUSILLA DELIYLAH Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonała III/4
wł. Leszek Białooki




23.10.2011 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa championów: doskonała III/3
DEBORAH DASHA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: bardzo dobra III/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Deborah Dasha Deborah Dasha Deborah Dasha Deborah Dasha Deborah Dasha




25.09.2011 - Wrocław - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Jerzy Mrugasiewicz (PL)

DEBORAH DASHA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: bardzo dobra II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Deborah Dasha Deborah Dasha Deborah Dasha Deborah Dasha




18.09.2011 - Łódź - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Andras Korozs (H)

ŁAGIEWKA OREGON - klasa weteranów - doskonała I/1 - III-BIS WETERANÓW
AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa honorowa - doskonały I/1 - I-BIS KLASY HONOROWEJ
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa championów - bardzo dobra /6
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa championów - doskonała IV/6
DEBORAH DASHA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała /7
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa championów - doskonały /7
CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa championów - doskonały /7
wł. Marcin Cichowski

DRUSILLA DELIYLAH Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała IV/7
wł. Leszek Białooki

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Aglauros Atheneum Alter Idem Aglauros Atheneum Alter Idem Aglauros Atheneum Alter Idem

Aglauros Atheneum Alter Idem Aglauros Atheneum Alter Idem Bashir Basharat Atheneum Bashir Basharat Atheneum Bashir Basharat Atheneum Cirrus Cincinnatus

Cirrus Cincinnatus Cirrus Cincinnatus Charisma Chashima Charisma Chashima Charisma Chashima Charisma Chashima

Atheneum Alter Idem Atheneum Alter Idem Atheneum Alter Idem Atheneum Alter Idem Atheneum Alter Idem Deborah Dasha

Deborah Dasha Deborah Dasha Deborah Dasha Atheneum Alter Idem Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah

Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah

Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah

Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah

Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah

Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah




14.08.2011 - Sopot - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Anatolij Zhuk (BL)

DRUSILLA DELIYLAH Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała III/4
wł. Leszek Białooki




03.07.2011 - Olsztyn - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Aleksander Waszkowski (PL)

DRUSILLA DELIYLAH Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała I/1
wł. Leszek Białooki

Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah Drusilla Deliylah

Drusilla Deliylah




05.06.2011 - Leszno - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Janusz Opara (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała II/3, res. CACIB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




15.05.2011 - Jelenia Góra - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Marek Lewandowski (PL)

DEBORAH DASHA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała I/2, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonały I/2, CWC, Zwycięzca, BOB, II BOG - CHAMPION POLSKI
wł. Joanna Pawlik




7-8.05.2011 - Łódź - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Pettko Csaba (H)

DEBORAH DASHA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała III/5
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała II/4, res. CACIB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




16.04.2011 - Grudziądz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Wanda Kotik (PL)

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała II/2
wł. Małgorzata Setcka




05.03.2011 - Drzonków / oddział Zielona Góra - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Jan Gajewski (PL)

DEBORAH DASHA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała I/2, Zwycięzca Młodzieży
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała I/2, CWC, Zwycięzca, BOB - CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonały I/1, CWC, Zwycięzca
wł. Joanna Pawlik




12.02.2011 - Bydgoszcz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Elvira Romanenkova (RUS)

DESIDERIO DESIDERATO Atheneum Alter Idem - klasa szczeniąt: wybitnie obiecujący I/2
wł. Grzegorz Kopowski

Desiderio Desiderato






SEZON WYSTAWOWY 2010



07.11.2010 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB, Zwycięzca Polski) - sędzia: Anna Rogowska (PL)

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonały I/1
wł. Marcin Cichowski

Cirrus Cincinnatus Cirrus Cincinnatus




06.11.2010 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Anatoli Zhuk (BY)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała I/1 - CWC, Zwycięzca, CACIB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




26.09.2010 - Wrocław - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Piotr Bachurzewski (PL)

DEBORAH DASHA Atheneum Alter Idem - klasa baby: obiecująca I/1
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonały II/3
wł. Joanna Pawlik

CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała I/5 - CWC, Zwycięzca, CACIB - CHAMPION POLSKI
wł. Małgorzata Setcka

Cadmael Cadmus Cadmael Cadmus Cadmael Cadmus Deborah Dasha Deborah Dasha Cacharel Cashmir

Cacharel Cashmir Cacharel Cashmir




19.09.2010 - Łódź - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Peter van Montfoort (NL)


ATHENEUM ALTER IDEM /FCI/ - I MIEJSCE w konkurencji Najlepsza Hodowla Dogów Niemieckich Czarnych i Arlekinów 2010 !!!


CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - kl. otwarta: doskonały I/9 - CWC, Zwycięzca Klubu 2010, BOB, I BIS Wystawy Klubowej
wł. Joanna Pawlik

DEBORAH DASHA Atheneum Alter Idem - klasa baby: wybitnie obiecująca I/2 - Najlepsze Baby
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała IV/8
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonały III/9
BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa championów: doskonały /6
wł. Marcin Cichowski

CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała III/8
wł. Małgorzata Setcka

Cadmael Cadmus Cadmael Cadmus Cadmael Cadmus Cadmael Cadmus Cadmael Cadmus Cadmael Cadmus

Cadmael Cadmus Cadmael Cadmus Cadmael Cadmus Cadmael Cadmus Cirrus Cincinnatus Deborah Dasha

Deborah Dasha Deborah Dasha Deborah Dasha Deborah Dasha Deborah Dasha Deborah Dasha

Atheneum Deborah Dasha Atheneum Deborah Dasha




12.09.2010 - Zielona Góra - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Marcin Sudoł (PL)

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonały I/1, CWC, Zwycięzca, BOB
wł. Joanna Pawlik




21.08.2010 - Toruń - Krajowa Wystawa Molosów (CWC) - sędzia: Małgorzata Sowińska (PL)

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonały I/1, CWC - CHAMPION POLSKI
wł. Marcin Cichowski

CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała I/3 - CWC, Zwycięzca, BOB
wł. Małgorzata Setcka

Cirrus Cincinnatus




15.08.2010 - Sopot - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonały III/4
wł. Marcin Cichowski

CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała IV/8
wł. Małgorzata Setcka

Cirrus Cincinnatus Cirrus Cincinnatus Cirrus Cincinnatus Cirrus Cincinnatus Cirrus Cincinnatus Cirrus Cincinnatus

Cirrus Cincinnatus Cirrus Cincinnatus




18.07.2010 - Gdynia - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Piotr Król (PL)

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonały I/1, CWC, Zwycięzca, BOB
BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa championów: doskonały I/2, CWC
wł. Marcin Cichowski




13.06.2010 - Kalisz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Maria Bruska (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonała I/1, CWC, Zwycięzca
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Charisma Chashima Charisma Chashima Charisma Chashima Charisma Chashima Charisma Chashima Charisma Chashima




06.06.2010 - Leszno - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Anna Nalazek (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonała I/1, CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Charisma Chashima




22.05.2010 - Grudziądz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Aleksandra Tarczyńska-Mizak (PL)

CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonała I/1, CWC, Zwycięzca, BOB
wł. Małgorzata Setcka

Cacharel Cashmir Cacharel Cashmir




16.05.2010 - Inowrocław - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Aleksander Waszkowski (PL)

CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała III/3
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonała II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BAGIRA Źródło Wełny (córka Aglaurosa) - klasa pośrednia: doskonała I/2, CWC

Charisma Chashima Charisma Chashima Charisma Chashima Cacharel Cashmir Cacharel Cashmir Cacharel Cashmir

Cacharel Cashmir Cacharel Cashmir Bagira Źródło Wełny Bagira Źródło Wełny




03.05.2010 - Bydgoszcz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Anna Chlebek (PL)

CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała I/3 - CWC, Zwyciezca, BOB
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonała II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Cacharel Cashmir Cacharel Cashmir Cacharel Cashmir

Cacharel Cashmir Cacharel Cashmir Charisma Chashima Charisma Chashima Charisma Chashima Charisma Chashima

Charisma Chashima




02.05.2010 - Łódź - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Anna Rogowska (PL)

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonały I/3 - CWC, res. CACIB
wł. Marcin Cichowski

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: bardzo dobra III/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Cirrus Cincinnatus Cirrus Cincinnatus Bashir Basharat Cirrus Cincinnatus Cirrus Cincinnatus Charisma Chashima

Charisma Chashima Charisma Chashima Charisma Chashima Charisma Chashima Cirrus Cincinnatus




25.04.2010 - Opole - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)

CAPRICCIO CHIANTI Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonały I/3 - CWC
wł. Kamila i Sławomir Kaczmarek

Capriccio Chianti Capriccio Chianti Capriccio Chianti Capriccio Chianti




27.03.2010 - Katowice - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Andras Korozs (H)

CAPRICCIO CHIANTI Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonały /7
wł. Kamila i Sławomir Kaczmarek

Capriccio Chianti Capriccio Chianti Capriccio Chianti Capriccio Chianti Capriccio Chianti Capriccio Chianti




06.03.2010 - Drzonków/oddział Zielona Góra - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Siegfried Masuch (D)

CAPRICCIO CHIANTI Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonały I/1 - CWC
wł. Kamila i Sławomir Kaczmarek




13/14.02.2010 - Bydgoszcz - Krajowa Nocna Wystawa Walentynkowa BIS (CWC) - sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)

AKIRA ACRA Serenczas - klasa championów: doskonała I/2 - CWC, Zwycięzca, BOB
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała I/2 - CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonały I/1 - CWC, Zwycięzca
wł. Marcin Cichowski

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem

Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum




13.02.2010 - Bydgoszcz - Krajowa Wystawa Walentynkowa (CWC) - sędzia: Miroslav Vaclavik (CZ)

AKIRA ACRA Serenczas - klasa championów: doskonała I/1 - CWC, Zwycięzca, BOB
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała I/2 - CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonały II/3
BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta: bardzo dobry IV/4
wł. Marcin Cichowski

Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Bashir Basharat Atheneum

Bashir Basharat Atheneum




23.01.2010 - Głogów - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)

AKIRA ACRA Serenczas - klasa championów: doskonała I/1 - CWC
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonała II/3
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa otwarta: doskonała II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonały II/2
wł. Joanna Pawlik

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem

Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem






SEZON WYSTAWOWY 2009



06.12.2009 - Nowa Ruda - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Anna Chlebek (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała I/1 - Zw. Mł., Naj. Junior - MŁ. CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI




15.11.2009 - Kielce - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Marek Bork-Grabkowski (PL)

CAPRICCIO CHIANTI Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały II/3
wł. Kamila i Sławomir Kaczmarek

Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem




08.11.2009 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała /6
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonała II/5
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Athenum - klasa otwarta: doskonały I/2 - CWC
CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa pośrednia: doskonały III/5
wł. Marcin Cichowski

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały I/8 - Mł. Zw. Polski, Naj. Junior - MŁ. CHAMPION POLSKI
wł. Joanna Pawlik

CAPRICCIO CHIANTI Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały IV/8
wł. Kamila i Sławomir Kaczmarek

Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem




18.10.2009 - Zabrze - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Anna Chlebek (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem




10.10.2009 - Bratysława-Słowacja - Wystawa Światowa (CWC, CACIB)

AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: doskonała /7
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała /12
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała /12
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem




27.09.2009 - Wrocław - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Małgorzata Sowińska (PL)

AKIRA ACRA Serenczas - klasa otwarta: doskonała II/2
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: dosk. I/3 - Zw. Młodzieży, Naj. Junior - MŁ. CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały III/4
wł. Joanna Pawlik

CAPRICCIO CHIANTI Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały IV/4
wł. Kamila i Sławomir Kaczmarek

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem

Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem

Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem

Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem




20.09.2009 - Łódź - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Linda van der Vijver (NL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały III/3
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa championów: doskonała II/2
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem- klasa młodzieży: doskonała II/8
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem- klasa młodzieży: doskonała IV/8
AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: doskonała I/5 - CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta: doskonały I/6 - CWC, NDPwR, Zwycięzca Klubu - CHAMPION POLSKI
CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały III/7
wł. Marcin Cichowski

CAPRICCIO CHIANTI Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały IV/7
wł. Kamila i Sławomir Kaczmarek

Atheneum Alter Idem FCI - III miejsce w konkurencji Najlepsza Hodowla Dogów Niemieckich Czarnych i Arlekinów 2009

Bashir Basharat Atheneum Bashir Basharat Atheneum Bashir Basharat Atheneum Bashir Basharat Atheneum Bashir Basharat Atheneum Bashir Basharat Atheneum

Bashir Basharat Atheneum Klub 2009 Klub 2009 Klub 2009 Berenica Bixenta Atheneum Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem

Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Aglauros Agelaos Atheneum




20.09.2009 - Zielona Góra - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Marek Bork-Grabkowski (PL)

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży
wł. Joanna Pawlik




19.09.2009 - Łódź - Wystawa Krajowa II grupy (CWC) - sędzia: Miklos Levente (H)

CAPRICCIO CHIANTI Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały I/3, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Kamila i Sławomir Kaczmarek

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem- klasa młodzieży: doskonała II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem




06.09.2009 - Włocławek - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Jerzy Mrugasiewicz (PL)

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: dosk. I/3 - Zw. Młodzieży, Naj. Junior - MŁ. CHAMPION POLSKI
wł. Marcin Cichowski

CAPRICCIO CHIANTI Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały II/3
wł. Kamila i Sławomir Kaczmarek

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem- klasa młodzieży: doskonała II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BAGIRA Źródło Wełny (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała I/3
BIZEA Źródło Wełny (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała III/3

Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem




29-30.08.2009 - Białystok - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Tibor Havelka (SK)

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta: doskonały II/2
CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały III/4
wł. Marcin Cichowski




23.08.2009 - Toruń - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Aleksandra Tarczyńska-Mizak (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem- klasa młodzieży: doskonała II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała I/3 - CWC
AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC, NDSwR - CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały I/3 - Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior
wł. Marcin Cichowski

CAPRICCIO CHIANTI Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały II/3
wł. Kamila i Sławomir Kaczmarek

BIZEA Źródło Wełny (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała I/3 - Zwycięzca Młodzieży

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Bashira Bashra Atheneum Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem




09.08.2009 - Sopot - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Jan Gajewski (PL)

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta: doskonały II/2
wł. Marcin Cichowski

CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem- klasa młodzieży: doskonała III/3
AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: doskonała I/3 - CWC, NDSwR, CACIB, BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas & Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Akira Acra Serenczas & Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Bashir Basharat Atheneum, Akira Acra Serenczas & Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Bashir Basharat Atheneum




02.08.2009 - Legnica - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Monika Kuriata-Okarmus (PL)

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Joanna Pawlik

Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem




02.08.2009 - Chojnice - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Zbigniew Ostrowski (PL)

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: dobry II/2
wł. Marcin Cichowski

CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: bardzo dobra I/1
AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Akira Acra Serenczas Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem




19.07.2009 - Gdynia/Sopot - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Małgorzata Chałas (PL)

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta: doskonały I/3 - CWC, NDPwR, BOB
CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: nie do oceny
wł. Marcin Cichowski

Bashir Basharat Atheneum Bashir Basharat Atheneum Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem




11.07.2009 - Warszawa - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Marek Bork-Grabkowski (PL)

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta: doskonały III/3
CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały /5
wł. Marcin Cichowski

Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem




20-21.06.2009 - Szczecin - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Jan Gajewski (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała I/5 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa championów: doskonała III/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały I/3 - Zwycięzca Młodzieży
BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta: doskonały III/3
wł. Marcin Cichowski

Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Aphrodita Ajtra Atheneum Bashir Basharat Atheneum




14.06.2009 - Kalisz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Maciej Kozber (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała II/5
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała I/1 - CWC - CHAMPION POLSKI
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała I/5 - Zwycięzca Młodzieży
AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: doskonała I/3 - CWC, NDSwR, BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CAPRICCIO CHIANTI Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały III/3
wł. Kamila i Sławomir Kaczmarek

ARAMIS Klan Martyny (syn Alexandra) - klasa młodzieży: doskonały I/3 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior

Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem

Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Capriccio Chianti Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas

Bashira Bashra Atheneum & Akira Acra Serenczas Casharel Cashmir Atheneum Alter Idem, Bashira Bashra Atheneum & Akira Acra Serenczas Casharel Cashmir Atheneum Alter Idem





31.05.2009 - Słupsk - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Lilianna Bachurzewska (PL)

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały II/2
wł. Marcin Cichowski

Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem




23-25.05.2009 - Leszno - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Miklos Levente (H)

APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa championów: bardzo dobra I/2
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała IV/5
wł. Atheneum Alter Idem FCI

AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC, NDSwR, CACIB
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała II/5
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały III/6
wł. Joanna Pawlik

BOHUN Obrowska Tradycja (syn Aglaurosa) - klasa otwarta: doskonały II/5
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały III/6 Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem
- klasa młodzieży: doskonały III/6 Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem
- klasa młodzieży: doskonały III/6 Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem
- klasa młodzieży: doskonały III/6 Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem
- klasa młodzieży: doskonały III/6 Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem
- klasa młodzieży - doskonały III/6

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem & Chacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cadmael Cadmus Atheneum Alter Idem

Aphrodita Ajtra Atheneum




17.05.2009 - Bydgoszcz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Ramune Kazlauskaite (LT)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała IV/5
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała III/5
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała III/4
AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonały II/4
wł. Marcin Cichowski

BOHUN Obrowska Tradycja (syn Aglaurosa) - klasa otwarta: doskonały I/2 - CWC, NDPwR - CHAMPION POLSKI
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas

Bashira Bashra Atheneum Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem




03.05.2009 - Łódź - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Marion Hipkin (GB)

APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa championów: doskonała I/1 - CWC, res. CACIB
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała I/5 - Zwycięzca Młodzieży
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta: dobry I/1
CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: bardzo dobry II/4
wł. Marcin Cichowski

ARAMIS Klan Martyny (syn Alexandra)- klasa młodzieży: bardzo dobry III/4

Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem

Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Cirrus Cincinnatus Atheneum Alter Idem Aramis Klan Martyny Bashir Basharat Atheneum

Bashir Basharat Atheneum Bashir Basharat Atheneum Aramis Klan Martyny Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




19.04.2009 - Inowrocław - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Aleksandra Świsulska (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała /5
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała I/5 - Zwycięzca Młodzieży
AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa otwarta: doskonała I/3 - CWC, NDSwR
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Charisma Chashima Atheneum Alter Idem Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Cacharel Cashmir Atheneum Alter Idem Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas




18.04.2009 - Grudziądz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Jan Gajewski (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała II/4
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa młodzieży: doskonała III/4
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała II/2
AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC, NDSwR, BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa otwarta: doskonała I/2 - CWC - CHAMPION POLSKI
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Bashira Bashra Atheneum Cacharel Cashmir  Alter Idem & Charisma Chashima Atheneum Alter Idem




05.04.2009 - Drezno-D - Wystawa Krajowa (VDH, CAC) - sędzia: Georg Roth (D)

BARTIMEUS BRAHUS Atheneum - klasa otwarta: doskonały I/1 - VDH, CAC
wł. Karolina Dwojak, Kai Jacobi

Bartimeus Brahus Atheneum Bartimeus Brahus Atheneum




28.03.2009 - Berlin-D - Wystawa Międzynarodowa (VDH, CAC, CACIB) - sędzia: P. vanMontfoort (NL)

AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: dosk. I/3 - VDH, CAC, CACIB
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa otwarta: doskonały III/3
CIRRUS CINCINNATUS Atheneum Alter Idem - klasa szczeniąt: wybitnie obiecujący I/2
wł. Marcin Cichowski

BARTIMEUS BRAHUS Atheneum - klasa otwarta: dobry II/2
wł. Karolina Dwojak, Kai Jacobi

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Bartimeus Brahus Atheneum Bartimeus Brahus Atheneum Bashir Basharat Atheneum Bashir Basharat Atheneum




21.03.2009 - Katowice - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Kliebenstein Horst (D)

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała /7
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa szczeniąt: obiecująca II/2
AKIRA ACRA Serenczas - klasa młodzieży: dosk. I/5 - Zw. Mł, Naj. Junior, Crufts Qualification 2010 - MŁ. CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa otwarta: doskonała II/7
BOHUN Obrowska Tradycja (syn Aglaurosa) - klasa otwarta: doskonały I/5 - CWC
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Bashira Bashra Atheneum CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem




07.03.2009 - Drzonków/oddział Zielona Góra - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Maria Bruska (PL)

BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa otwarta: doskonała I/1 - CWC - CHAMPION POLSKI
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/1 - Najlepsze Szczenię
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa szczeniąt: wybitnie obiecujący I/1
wł. Joanna Pawlik




14-15.02.2009 - Bydgoszcz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Aleksander Waszkowski (PL)

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/2 - Najlepsze Szczenię
CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca II/2
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała /6
AKIRA ACRA Serenczas - klasa pośrednia: doskonała I/3 - CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa otwarta: doskonała IV/6
BOHUN Obrowska Tradycja (syn Aglaurosa) - klasa pośrednia: doskonały II/3
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Bashira Bashra Atheneum

Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem

CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem CACHAREL CASHMIR Atheneum Alter Idem



23-25.01.2009 - Głogów - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Janusz Opara (PL)

BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa otwarta: doskonała II/2
CHARISMA CHASHIMA Atheneum Alter Idem - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI

CADMAEL CADMUS Atheneum Alter Idem - klasa szczeniąt: wybitnie obiecujący I/1 - Najlepsze Szczenię
wł. Joanna Pawlik






SEZON WYSTAWOWY 2008



16.11.2008 - Kielce - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Elżbieta Chwalibóg (PL)

AKIRA ACRA Serenczas - klasa młodzieży: doskonała I/4 - Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas




09.10.2008 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Natalja Nekrošiene (LT)

APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa championów: doskonała II/3
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała III/3
AKIRA ACRA Serenczas - klasa młodzieży: doskonała II/5
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa pośrednia: doskonały III/7
wł. Marcin Cichowski

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa otwarta: doskonała I/3, CWC, res. CACIB
BOHUN Obrowska Tradycja (syn Aglaurosa) - klasa pośrednia: doskonały I/7, CWC, NDPwR, CACIB
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja




27-28.09.2008 - Wrocław - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Danilo Giorgio (IT)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały II/3
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/1 - CWC, NDSwR, CACIB
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała I/3 - CWC
AKIRA ACRA Serenczas - klasa młodzieży: doskonała II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas




14.09.2008 - Łódź - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Viktor Rauhoffer (H)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały IV/4
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała II/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa pośrednia: doskonały II /3
wł. Marcin Cichowski

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa otwarta: doskonała III/4
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja




Białystok - 30.08.2008 Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Gabriela Ridarčikova (SK)

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała I/4 - CWC, res. CACIB
AKIRA ACRA Serenczas - klasa młodzieży: doskonała II/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa pośrednia: doskonała III/5
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Bashira Bashra Atheneum

Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum




17.08.2008 - Toruń - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Miroslav Vaclawik (CZ)

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa pośrednia: doskonała I/2
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

JOLLY QUEEN Król Arlekin (córka Aglaurosa) - klasa otwarta: bardzo dobra II/2




9-10.08.2008 - Sopot - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała III/5
AKIRA ACRA Serenczas - klasa młodzieży: doskonała II/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa pośrednia: bardzo dobry I/2
wł. Marcin Cichowski

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: dosk. I/4 - Zw. Młodzieży - MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum




27.07.2008 - Chojnice - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Piotr Król (PL)

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała III/4
AKIRA ACRA Serenczas - klasa młodzieży: doskonała I/1, Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Atheneum Alter Idem FCI

JOLLY QUEEN Król Arlekin (córka Aglaurosa) - klasa pośrednia: bardzo dobra IV/4

Akira Acra Serenczas Bashira Bashra Atheneum Akira Acra Serenczas




20.07.2008 -Gdynia - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Eugeniusz Nagiel (PL)

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa pośrednia: doskonały I/1 - CWC
wł. Marcin Cichowski

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja




12.07.2008 - Warszawa - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Andras Korozs (H)

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa pośrednia: bardzo dobry III/3
wł. Marcin Cichowski

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała IV/5
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja





06.07.2008 - Koszalin - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa pośrednia: doskonały I/2 - CWC
wł. Marcin Cichowski




06.07.2008 - Olsztyn/Lidzbark Warmiński - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała I/1 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, BOB
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja




22.06.2008 - Szczecin - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: ? (?)

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała II/3
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja




15.06.2008 - Kalisz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Małgorzata Supronowicz (PL)

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/1 - CWC
AKIRA ACRA Serenczas - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/1, Najlepsze Szczenię
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała I/2, Zwycięca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Akira Acra Serenczas Bashira Bashra Atheneum




01.06.2008 - Leszno - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Andrzej Kot (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały I/2 - CWC, NDPwR, CACIB, BOB
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała II/5
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Berenica Bixenta Atheneum




24-25.05.2008 - Litomerice-Czechy - Wystawa Międzynarodowa (CAC, CACIB) - sędzia: Adlt Vladimir (CZ)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały I/2 - CAC, CACIB, BOB - INTERCHAMPION
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa pośrednia: bardzo dobra III/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI




11.05.2008 - Płock - Wystawa Krajowa (CAC) - sędzia: Anna Bogucka (PL)

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała I/2 - Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum




03-04.05.2008 - Łódź - Wystawa Międzynarodowa (CAC, CACIB) - sędzia: Sophia Kaluzniacki (USA)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały I/2 - CWC
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/3 - CWC, NDSwR, CACIB
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała II/8
AKIRA ACRA Serencza's - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/1 - Najlepsze Szczenię
wł. Atheneum Alter Idem FCI

ALEXANDER AGENOR Atheneum - klasa otwarta: bardzo dobry II/3
wł. Ewa Sadłocha

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa młodzieży: doskonały I/3 - Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior
wł. Marcin Cichowski

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała III/8
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Aglauros Agelaos Atheneum Akira Acra Serenczas Akira Acra Serenczas Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Bashira Bashra Atheneum

Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum




02.05.2008 - Bydgoszcz - Wystawa Krajowa (CAC) - sędzia: Maciej Kozber (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały I/1 - CWC, NDPwR, BOB
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC, NDSwR
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała III/3
AKIRA ACRA Serencza's - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/1 - Najlepsze Szczenię
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Bashira Bashra Atheneum Berenica Bixenta Atheneum




20.04.2008 - Inowrocław - Wystawa Krajowa (CAC) - sędzia: Jerzy Mrugasiewicz (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały I/1 - CWC, NDPwR, BOB
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/1 - CWC, NDSwR
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała II/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum




19.04.2008 - Grudziądz - Wystawa Krajowa (CAC) - sędzia: Zygmunt Jakubowski (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały I/1 - CWC, NDPwR, BOB
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/1 - CWC, NDSwR
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała I/2 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa młodzieży: doskonały II/3
wł. Marcin Cichowski




06.04.2008 - Berlin-D - Wystawa Międzynarodowa (CAC, CACIB) - sędzia: Wilhelm Rohrkaste (D)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały I/1 - VDH, res. CAC
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała I//2 - VDH, res. CAC
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa pośrednia: bardzo dobra II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BARTIMEUS BRAHUS Atheneum - klasa młodzieży: bardzo dobry I/2
wł. Karolina Dwojak, Kai Jacobi

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Bartimeus Brahus Atheneum Bartimeus Brahus Atheneum Bartimeus Brahus Atheneum Bartimeus Brahus Atheneum




05-06.04.2008 - Legionowo - Wystawa Krajowa (CAC) - sędzia: Izabela Studzińska-Romanowska (PL)

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała IV/5
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja




28-30.03.2008 - Katowice - Wystawa Międzynarodowa (CAC, CACIB) - sędzia: Christofer Habig (D)

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa młodzieży: bardzo dobry V/5
wł. Marcin Cichowski

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała II/5
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja




16.02.2008 - Toruń - Wystawa Krajowa (CAC) - sędzia: Piotr Król (PL)

ALEXANDER AGENOR Atheneum - klasa otwarta: doskonały I/1 - CWC - CHAMPION POLSKI
wł. Ewa Sadłocha

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała II/V
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa młodzieży: doskonały II/2
wł. Marcin Cichowski

BAYRA Obrowska Tradycja (córka Aglaurosa) - klasa młodzieży: doskonała IV/5
wł. Hanna Faluta, Hodowla Obrowska Tradycja

Bashira Bashra Atheneum




25-27.01.2008 - Głogów - Wystawa Krajowa (CAC) - sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)

BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała I/1 - Zw. Mł., Naj. Junior - MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI

ALEXANDER AGENOR Atheneum - klasa otwarta: doskonały II/2
wł. Ewa Sadłocha






SEZON WYSTAWOWY 2007



16.12.2007 - Wilno-Litwa - Wystawa Międzynarodowa (CAC, CACIB) - sędzia: Damir Skok (HR)

APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa championów: doskonała II/2
AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały II/2 - res. CACIB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




15.12.2007 - Wilno-Litwa - Wystawa Międzynarodowa (CAC, CACIB) - sędzia: Stefan Sinko (SI)

APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa championów: doskonała I/2 - CAC
AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały II/2

Aphrodita Ajtra Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




18.11.2007 - Praga-Czechy - Wystawa Międzynarodowa (CAC, CACIB) - sędzia: Josef Hodan (Czechy)

APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała I/4 - CAC, CACIB
AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały I/1 - CAC, CACIB
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




11.11.2007 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa o Puchar Europy Środkowej i Wschodniej - sędzia: Petru Muntean (RO)

APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała I/4 - CWC
AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały IV/4
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała I/4 - Mł. Zwycięzca Polski, Mł. Zw. Europy Śr. i Wsch., Naj. Junior, BOB
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa młodzieży: bardzo dobra IV/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa młodzieży: doskonały II/6
wł. Marcin Cichowski

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum




29-30.09.2007 - Wrocław - Wystawa Międzynarodowa (CWC, CACIB) - sędzia: Igor Mioć

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa młodzieży: dobra III/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum




23.09.2007 - Łódź - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Heiko Wagner (D)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa championów: doskonała III/3
AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały I/2 - CWC
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała III/7
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa młodzieży: bardzo dobra III/4
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa młodzieży: bardzo dobra IV/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI

ALEXANDER AGENOR Atheneum - klasa otwarta: doskonały I/4 - CWC
wł. Ewa Sadłocha

BALDERYK BALDER Atheneum - klasa młodzieży: bardzo dobry IV/7
wł. Katarzyna Walusiak

BASHIR BASHARAT Atheneum - klasa młodzieży: bardzo dobry /7
wł. Marcin Cichowski

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon

Balderyk Balder Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Bashira Bashra Atheneum

Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum




09.09.2007 - Lipsk-D - Wystawa Międzynarodowa (VDH, CAC, CACIB) - sędzia: H. Fischbach (D)

BARTIMEUS BRAHUS Atheneum - klasa młodzieży: genüg. (dostateczny)
wł. Karolina Dwojak, Kai Jacobi




08.09.2007 - Lipsk-D - Wystawa Krajowa (VDH, CAC) - sędzia: J.Orenbuch (D)

BARTIMEUS BRAHUS Atheneum - klasa młodzieży: sehr gut (bardzo dobry) II/3 - res. JVDH, res. JCAC
wł. Karolina Dwojak, Kai Jacobi

Bartimeus Brahus Atheneum Bartimeus Brahus Atheneum Bartimeus Brahus Atheneum Bartimeus Brahus Atheneum Bartimeus Brahus Atheneum




08.09.2007 - Warszawa - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Anna Rogowska (PL)

BALDERYK BALDER Atheneum - klasa młodzieży: bardzo dobry III/3
wł. Katarzyna Walusiak

Balderyk Balder Atheneum Balderyk Balder Atheneum Balderyk Balder Atheneum Balderyk Balder Atheneum



02.09.2007 - Włocławek - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Małgorzata Sowińska (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa otwarta: doskonały I/1 - CWC, NDPwR, BOB
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała I/2 - CWC
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała I/1 - Zw. Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum




19.08.2007 - Toruń - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Paweł Szemraj (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa otwarta: doskonały I/2
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała II/4
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała III/4
BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa młodzieży: dobra IV/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum Berenica Bixenta Atheneum

Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum




11-12.08.2007 - Sopot - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Zvi Kupferberg (IS)

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum

Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum




29.07.2007 - Chojnice - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Paweł Szemraj (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa otwarta: doskonały I/1, CWC, CHAMPION POLSKI
BERENICA BIXENTA Atheneum - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/1, Najlepsze Szczenię
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum




7.07.2007 - Warszawa - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Anna Bogucka (PL)

BASHIRA BASHRA Atheneum - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/1, Najlepsze Szczenię
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum Bashira Bashra Atheneum




2.07.2007 - Olsztyn - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Waldemar Mrowiec (PL)

APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa otwarta: doskonała II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI




16-17.06.2007 - Szczecin - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Jan Gajewski (PL)

APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/1, CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI




2.06.2007 - Leszno - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Sandor Shabo - (H)

APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/3, CWC, NDSwR, CACIB, Zw. Rasy - BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




5-6.05.2007 - Łódź - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa otwarta: doskonały I/4, CWC, res. CACIB
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała IV/5
wł. Atheneum Alter Idem FCI

ALEXANDER AGENOR Atheneum - klasa pośrednia: doskonały III/4
wł. Ewa Sadłocha

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Alexander Agenor Atheneum




3.05.2007 - Bydgoszcz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Miklos Levente - (H)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa pośrednia: doskonały 1/3
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/2, CWC, NDSwR, Zw. Rasy - BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum





21.04.2007 - Grudziądz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Wanda Kotik (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa pośrednia: doskonały 1/3, CWC, NDPwR, Zw. Rasy - BOB
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/1, CWC, NDSwR
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




31.03.2007 - Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa (CWC)- sędzia: Piotr Król (PL)

ALEXANDER AGENOR Atheneum - klasa pośrednia: doskonały I/2, CWC
wł. Ewa Sadłocha




24.03.2007 - Berlin - Wystawa Międzynarodowa - VDH/CAC/CACIB - sędzia: Dr. Hollensteiner (D)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa pośrednia: doskonały 1/2 - VDH, CAC, CACIB
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/3 - VDH, CAC, CACIB
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




16-17.03.2007 - Katowice - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Barbara Muller (CH)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa otwarta: doskonały /6
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała II/7
wł. Atheneum Alter Idem FCI

ALEXANDER AGENOR Atheneum - klasa pośrednia: doskonały IV/6
wł. Ewa Sadłocha

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




25.02.2007 - Leszno - Champion's Show (CWC) - sędzia: Ewa Bukład (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa championów: doskonały I/3, CWC, NDPwR, Zw. Rasy - BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




10-11.02.2007 - Bydgoszcz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Marek Bork-Grabkowski (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa otwarta: doskonały I/3, CWC, NDPwR, Zw. Rasy - BOB
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa pośrednia: doskonała I/2, CWC, NDSwR
wł. Atheneum Alter Idem FCI

ALEXANDER AGENOR Atheneum - klasa pośrednia: doskonały - poza konkurencją
wł. Ewa Sadłocha

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




27-28.01.2007 - Głogów - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa pośrednia: doskonały I/1, CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI






SEZON WYSTAWOWY 2006



2-3.12.2006 - Nowa Ruda - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Tibor Havelka (SK)- Słowacja

ATROPOS ATREUS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały I/3 - Zwycięzca Młodzieży, MłODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
wł. Renata i Wojtek Kossek




19.11.2006 - Kielce - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Tomasz Borkowski (PL)

ATROPOS ATREUS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały 1/VI - Zwycięzca Młodzieży
wł. Renata i Wojtek Kossek




11.11.2006 - Poznań - Wystawa Światowa (CWC/CACIB) - sędzia: Jan Gajewski (PL) - psy, Christofer Habig (D) - suki

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały /23
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała /30
wł. Atheneum Alter Idem FCI




01.10.2006 - Legionowo - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Danilo Giorgio (IT)

ATROPOS ATREUS Atheneum - klasa młodzieży: bardzo dobry I/2
wł. Renata i Wojtek Kossek




17.09.2006 - Łódź - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Milan Stourac (CZ)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały I/4 - Mł. Zw. Klubu, BOB, III BIS Junior, II BIS Klubu
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała V/5
wł. Atheneum Alter Idem FCI

APHRODITA AJTRA Atheneum i AGLAUROS AGELAOS Atheneum - II Najlepsza Para Hodowlana 2006

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum




9.09.2006 - Warszawa - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

ATROPOS ATREUS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Renata i Wojtek Kossek




03.09.2006 - Włocławek - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Aleksander Waszkowski (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy - BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




20.08.2006 - Toruń - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Marek Grabkowski (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży, Zwycięzca Rasy - BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum




12-13.08.2006 - Sopot - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Barbara Muller (CH)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały I/2 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała I/5 - Zwycięzca Młodzieży, MłODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




17-18.06.2006 - Szczecin - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Andrzej Kot (PL)

ŁAGIEWKA Oregon- klasa championów: doskonała I/1 - CWC, Najlepsza Suka w Rasie, CACIB
AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa młodzieży: bardzo dobra IV/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Łagiewka Oregon

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon




11.06.2006 - Kalisz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Viva Maria Soleckyj-Szpunar (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały II/2
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała I/1 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięzca Rasy - BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum





04.06.2006 - Gorzów Wielkopolski - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Dorota Kuczyńska-Standełło (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała I/1 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




27-28.05.2006 - Leszno - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Sandor Szabo(H)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa młodzieży: dosk I/1 - Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior - MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




6-7.05.2006 - Łódź - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Jaroslav Matyas (SK)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały II/5
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała II/9
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




01.05.2006 - Dobre Miasto - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Wanda Kotik (PL)

ATHENA AZALEA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała ?/4
wł. Elżbieta Plakwicz

Athena Azalea Atheneum Athena Azalea Atheneum Athena Azalea Atheneum Athena Azalea Atheneum Athena Azalea Atheneum Athena Azalea Atheneum




23.04.2006 - Inowrocław - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Maria Bruska (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała I/3 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum




22.04.2006 - Grudziądz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Joanna Sońta (PL)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior, Zwycięza Rasy - BOB
APHRODITA AJTRA Atheneum klasa młodzieży: doskonała I/4 - Zwycięzca Młodzieży
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




08.04.2006 - Nowy Dwór Mazowiecki - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Jerzy Mrugasiewicz (PL)

ATHENA AZALEA Atheneum - klasa młodzieży: doskonała II/2
wł. Elżbieta Plakwicz

Athena Azalea Atheneum Athena Azalea Atheneum Athena Azalea Atheneum Athena Azalea Atheneum




12.02.2006 - Bydgoszcz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Marina Kowalenko (RU)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa szczeniąt: wybitnie obiecujący I/1
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/2 - Najlepsze Szczenię
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum

Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum




21-22.01.2006 - Głogów - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Petr Rehanek (CZ)

AGLAUROS AGELAOS Atheneum - klasa szczeniąt: wybitnie obiecujący I/1
APHRODITA AJTRA Atheneum - klasa szczeniąt: wybitnie obiecująca I/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aglauros Agelaos Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum Aphrodita Ajtra Atheneum






SEZON WYSTAWOWY 2005



03-04.12.2005 - Nowa Ruda - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Magdalena Kozłowska (PL)

NEON NUGAT Oregon - klasa pośrednia: doskonały I/1 - CWC, Najlepszy Pies w Rasie - CHAMPION POLSKI
ŁAGIEWKA Oregon - klasa championów: doskonała I/1 - CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy - BOB
wł. Atheneum Alter Idem FCI




06.11.2005 - Poznań - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Małgorzata Sowińska (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa championów: doskonała I/1 - CWC
NEON NUGAT Oregon - klasa pośrednia: doskonały II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI




18.09.2005 - Łódź - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Linda vd. Vijver (NL)

NEON NUGAT Oregon - klasa pośrednia: bardzo dobry I/1
wł. Atheneum Alter Idem FCI




05.06.2005 - Gorzów Wielkopolski - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Maciej Kozber (PL)

NEON NUGAT Oregon - klasa pośrednia: doskonały I/1 - CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Neon Nugat Oregon Neon Nugat Oregon Neon Nugat Oregon




28-29.05.2005 - Leszno - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Lisbeth Mach (CH)

NEON NUGAT Oregon - klasa pośrednia: doskonały I/1 - CWC
wł. Atheneum Alter Idem FCI




22.05.2005 - Inowrocław - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)

NEON NUGAT Oregon - klasa pośrednia: doskonały I/1 - CWC, Najlepszy Pies w Rasie
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Neon Nugat Oregon




18-19-20.03.2005 - Katowice - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Jerzy Mrugasiewicz (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa pośrednia: doskonała III/3
NEON NUGAT Oregon - klasa młodzieży: doskonały I/3 - Zwycięzca Młodzieży, Naj. Junior, MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon




27.02.2005 - Leszno - Champion's Show (CWC) - sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa championów: doskonała II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon




19.02.2005 - Gdańsk - Krajowa Wystawa Molosów (CWC) - sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa pośrednia: doskonała I/4 - CWC, Najlepsza Suka w Rasie, Zwycięzca Rasy - BOB
NEON NUGAT Oregon - klasa młodzieży: doskonały I/2 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Atheneum Alter Idem FCI




13.02.2005 - Bydgoszcz - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Małgorzata Sowińska (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa pośrednia: doskonała I/1 - CWC, Najlepsza Suka w Rasie, CHAMPION POLSKI
NEON NUGAT Oregon - klasa młodzieży: doskonały I/2 - Zwycięzca Młodzieży, Najlepszy Junior
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon




22-23.01.2005 - Głogów - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Jose Marie Labrusse (FR)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa pośrednia: doskonała I/2
NEON NUGAT Oregon - klasa młodzieży: bardzo dobry II/2
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon






SEZON WYSTAWOWY 2004



4-5.12.2004 - Nowa Ruda - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Petr Rehanek (CZ)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC, Najlepsza Suka w Rasie
NEON NUGAT Oregon - klasa młodzieży: doskonały I/1 - Zwycięzca Młodzieży
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon




26.09.2004 - Wrocław - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Andrzej Kot (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC, Najlepsza Suka w Rasie, CACIB
NEON NUGAT Oregon - klasa szczeniąt: obiecujący I/1
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon




19.09.2004 - Łódź - Klubowa Wystawa Dogów Niemieckich (CWC) - sędzia: Marek Grabkowski (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa pośrednia: doskonała II/2
NEON NUGAT Oregon - klasa szczeniąt: wybitnie obiecujący I/1
wł. Atheneum Alter Idem FCI

suki - klasa pośrednia Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon suki - klasa pośrednia




05.09.2004 - Włocławek - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Małgorzata Sowińska (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC, Najlepsza Suka w Rasie
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon




14-15.08.2004 - Sopot - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Andrzej Kaźmierski (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa pośrednia: doskonała I/2 - CWC, res. CACIB
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon




01.08.2004 - Chojnice - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa pośrednia: doskonała I/1 - CWC, Najlepsza Suka w Rasie
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon




25.07.2004 - Gdynia - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Stanisław Podlaski (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa pośrednia: doskonała I/1 - CWC, Najlepsza Suka w Rasie
wł. Atheneum Alter Idem FCI




26-27.06.2004 - Kraków - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Andrzej Szutkiewicz (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa młodzieży: doskonała III/4
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon

Łagiewka Oregon Suki - klasa młodzieży Suki - klasa młodzieży




13.06.2004 - Lublin - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Anna Rogowska (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa młodzieży: doskonała I/1 - Zwycięzca Młodzieży
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon




29-30.05.2004 - Leszno Prestige - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Piotr Król (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa młodzieży: doskonała I/2 - Zwycięzca Młodzieży, MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon




1-2.05.2004 - Łódź - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa młodzieży: doskonała IV/5
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łódź Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon i Finezja Filia Saxifraga




19,20,21.03.2004 - Katowice - Wystawa Międzynarodowa (CWC/CACIB) - sędzia: Małgorzata Sowińska (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa młodzieży: doskonała II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon




07.03.2004 - Jarosław - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Waldemar Mrowiec (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa młodzieży: doskonała I/1 - Zwycięzca Młodzieży
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon





08.02.2004 - Rzeszów - Wystawa Krajowa (CWC) - sędzia: Jan Borzymowski (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa młodzieży: doskonała I/2 - Zwycięzca Młodzieży
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon Łagiewka Oregon






SEZON WYSTAWOWY 2003



07.09.2003 - Łódź - Europejska Wystawa Dogów Niemieckich (CWC/CACIB) - sędzia: Joanna Sońta (PL)

ŁAGIEWKA Oregon - klasa baby: wybitnie obiecująca II/3
wł. Atheneum Alter Idem FCI

Łagiewka Oregon